Пам’ять жертв Голодоморів
Щороку Україна вшановує пам’ять жертв Голодоморів 1932–1933 рр., масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 рр. Про ці події учні нашої школи говорять на уроках та виховних заходах, під час проведення акцій. Для шестикласників відбулися мистецькі акції "Янголи пам'яті" та "Запали свічку". Їхні роботи утворили шкільну виставку. Наймолодші школярі 1-2 класів стали учасниками акції "Незабудки пам'яті". У 4-Б класі відбувся тематичний виховний захід "П'ять колосків", на якому учні слухали родинні спогади про ті часи, створювали колажі "Голодні янголи". Десятиліттями Голодомор в Україні замовчувався. Наразі ми дізнаємося правду, долучаємося до загальнонаціональної хвилини мовчання, запалюємо вдома свічку. Це посильний вияв нашої скорботи та віри в те, що подібні трагедії ніколи не повторяться.











