A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Золотоніська загальноосвітня школа І-ІII ступенів №6 Золотоніської міської ради Черкаської області

Пам’ять жертв Голодоморів

Дата: 24.11.2025 09:51
Кількість переглядів: 59

Щороку Україна вшановує пам’ять жертв Голодоморів 1932–1933 рр., масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 рр. Про ці події учні нашої школи говорять на уроках та виховних заходах, під час проведення акцій. Для шестикласників відбулися мистецькі акції "Янголи пам'яті" та "Запали свічку". Їхні роботи утворили шкільну виставку. Наймолодші школярі 1-2 класів стали учасниками акції "Незабудки пам'яті". У 4-Б класі відбувся тематичний виховний захід "П'ять колосків", на якому учні слухали  родинні спогади про ті часи, створювали колажі "Голодні янголи". Десятиліттями Голодомор в Україні замовчувався. Наразі ми дізнаємося правду,  долучаємося до загальнонаціональної хвилини мовчання, запалюємо вдома свічку. Це посильний вияв нашої скорботи та віри в те, що подібні трагедії ніколи не повторяться.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було підтверджено

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень