Сьогоднішній день у пришкільному таборі "Веселка" був присвячений темі збереження навколишнього середовища. Адже 5 червня відзначається Всесвітній день охорони довкілля. Тому ранкову зарядку діти робили на свіжому повітрі. Активні вправи, веселий настрій сприяли згуртуванню та оздоровленню учнів. Темі охорони довкілля було присвячено й ранкову зустріч "Планета просить допомоги!". Діти переглянули повчальний мультфільм "Збереження природи", пограли в гру "Як поводитися в природі", виконали руханку "День довкілля". Кожен зміг проявити свої творчі здібності під час малюнку на асфальті "Наша прекрасна планета". Всі малюнки просто чудові, а дітки - суперхудожники!
14:09 05.06.2026



