Інформація про школу

Золотоніська загальноосвітня школа I-III ступенів № 6

Золотоніської міської ради Черкаської області

Приміщення школи збудоване в 1973 році. Загальна територія – 2,6 га.
  У закладі освіти функціонує 22 навчальні кабінети, 24 класні кімнати, 1 майстерня технічної праці, 1 майстерня обслуговуючої праці. До послуг учнів спортивна зала і мініспортзал, 6 спортивних майданчиків із спортивними тренажерами для занять на свіжому повітрі, актова зала, мультимедійний клас, стрілецький тир, 2 комп’ютерні класи, бібліотека, медичний кабінет, ресурсна кімната, кабінет хореографії, музей Бойової слави, кімната-музей українського народознавства, кімната-музей Михайла Олександра Максимовича, музей педагогічної слави, тюльпанова алея. Є доступ до локальної мережі INTERNET, функціонує власний WEB-сайт, сторінка у соціальній мережі Facebook.
      У школі працює харчоблок із обідньою залою на 102 місця загальною площею 2463,23 м2. Вартість харчування у 2021-2022 навчальному році становить для учнів 1-4 класів – 19,00 грн; для учнів 1-4 класів пільгових категорій – 22,50 грн; для учнів 5-11 класів пільгових категорій – 24,00 грн. Усіма видами харчування охоплено 85% дітей. Харчоблок забезпечено обладнанням у достатній кількості: холодильні шафи – 2 шт, холодильна вітрина – 1 шт., плити електричні з жарочними шафами – 2 шт.,  лінія роздачі для других блюд – 1 шт., м’ясорубка електрична – 2 шт., шафи жарочні – 3 шт, пароконвектомат – 1 шт,  овочерізка – 1 шт., слайсер – 1 шт., виробничі столи – 5 шт. та інше необхідне обладнання. На харчування учнів 1-4 класів та дітей пільгових категорій передбачено у 2021 році 455341 грн.
     Обладнано 2 навчально-комп’ютерні класи. На 1 робоче місце, оснащене комп’ютером, припадає 7 учнів 1-4 класів та 10 учнів 5-11 класів. Усі вчителі використовують інформаційні технології під час підготовки та проведення уроків. У наявності є 14 електронних програмно-методичних засобів.
     У школі навчається 441 учень.
     Освітній процес забезпечує 50 вчителів (4 вчителів-сумісників), з них:
8 – мають педагогічне звання «учитель-методист»;
12 – педагогічне звання «старший учитель»;
34 – мають кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;
7 – «спеціаліст першої категорії»;
4 – «спеціаліст другої категорії»;
5 – мають кваліфікаційну категорію «спеціаліст»;
11 – нагороджені нагрудним знаком «Відмінник освіти України».

Золотоніська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Золотоніської міської ради Черкаської області  здійснює навчання учнів українською мовою за різними формами:

• інституційна (очна/денна, дистанційна);
  • індивідуальна (інклюзивна, сімейна (домашня), педагогічний патронаж).

Для задоволення освітніх запитів учнівської молоді на базі школи функціонує 14 різноманітних гуртків, які проводять працівники ДЮСШ, музичної школи, БДЮТ.    Поглиблено вивчається українська мова.

Педагогічний колектив бере участь у науково-педагогічних проектах: «Інтелект України», «Інноваційні школи Черкащини», як опорна школа з національно-патріотичного виховання, у Всеукраїнському експерименті «Стандартизація наскрізної психологічної моделі масового впровадження медіаосвіти у вітчизняну педагогічну практику». Освітній заклад є учасником Всеукраїнського проекту «Школа дружня до дитини».
     Працюємо над методичною проблемою «Формування всебічно розвиненої особистості в освітньому процесі в умовах Концепції Нової української школи».
      Учні та педагоги закладу беруть активну участь у міських, обласних та всеукраїнських заходах.
     ЗОШ №6 взяла участь у міжнародних виставках «Інноватика в сучасній освіті» та «Сучасні заклади освіти – 2019», у яких стала переможцем і отримали нагороди срібну та золоту медалі відповідно. Також педагогічний колектив отримав диплом та відзнаку «Імідж освіти Черкащини 2019».
     Учителі освітнього закладу є авторами електронних освітніх ресурсів з української мови, мистецтва, математики, фізики, історії, інформатики, початкової освіти.
       За останні роки маємо високі досягнення серед шкіл міста за результатами олімпіад та конкурсів.
     У 2020-2021 навчальному році призерами предметних олімпіад ІІ (міського) етапу стали 10 учнів. 24 учні школи є призерами міського етапу, 9 призерів обласного, 2 призера Всеукраїнського етапів конкурсів. За підсумками конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України 3 учнів стали призерами обласного етапу. Маємо переможця обласного рівня та призера (ІІІ місце) Всеукраїнського рівня мовно-літературного конкурсу ім. Т. Г. Шевченка. Учні школи - призери  обласного рівня у Всеукраїнському конкурсі «Герої не вмирають».
    Школа постійно виборює призові місця у міських змаганнях із різних видів спорту.
   Значна увага у закладі приділяється розвитку кожної дитини як громадянина та патріота, учнів залучають та зацікавлюють не лише у навчанні, але й у суспільно-важливих волонтерських справах, систематично надається допомога АТО (ООС), діють стрілецький, волонтерський гуртки. Учень 11 класу нагороджений почесною відзнакою Черкаської обласної державної адміністрації «Відмінник Захисту Вітчизни».
     На 1 вересня 2021 року забезпечені умови для навчання в початкових класах згідно з вимогами Нової української школи. Один із 2-х класів працює за освітньою програмою «Інтелект України». Створено 4 інклюзивних класи, в яких здобувають освіту 5 учнів з особливими освітніми потребами.
    За останні роки здійснено ремонт актової зали, яку облаштовано мультимедійним проектором, харчоблоку, придбано нове обладнання для харчового блоку їдальні, придбано меблі для учнів початкових класів, встановлено вікна та дверні блоки.