Психологічна служба

Озірська Ольга Василівна Зеленська Валентина Аріфівна
соціальний педагог практичний психолог

Організація роботи з питань запобігання і протидії насильству та булінгу у навчальному закладі

Практичний семінар вчителів основ здоров'я

19 грудня 2023 року у Золотоніській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №6 відбувся практичний семінар вчителів основ здоров'я Золотоніської ТГ на тему "Проєктно-дослідницька діяльність учнів на уроках основ здоров'я". Фурдига Наталія Анатоліївна, в.о. директора школи, провела захоплюючу екскурсію музеями закладу освіти. Педагоги стали учасниками майстер-класу "Правильне харчування-запорука здоров'я", який презентувала вчитель основ здоров'я Ситник Галина Степанівна. Зеленська Валентина Аріфівна, практичний психолог школи, провела арт-терапію "Створення Мандали". Всі присутні відзначили практичну спрямованість семінару, зорієнтовану на розвиток життєвих компетентностей учнів.

09:45 25.12.2023

Психологічна допомога в умовах війни

У рамках проєкту "Психічне здоров'я у Золотоніській громаді" розпочалася реалізація наступного компонента-навчання для педагогів. Відбулася очна зустріч практичних психологів Золотоніської громади

22:08 23.10.2023

Тренінг "Перша психологічна допомога при стресі"

17 жовтня відбувся практичний семінар класних керівників 1-4 класів. Практичний психолого Валентина Зеленська провела тренінг з учасниками семінару "Перша психологічна допомого при стресі". Учасники ознайомилися з першою психологічною допомогою при стресі та отримали практичні навички, як допомогти людині при найсильніших захисних реакціях організму на навколишні подразники.

21:14 23.10.2023

Гурток «Ментального здоров’я»

17 жовтня з вихованцями гуртка "Ментальне здоров'я" була проведена Всеукраїнська руханка, та практичні вправи щодо надання психологічної допомоги

20:51 17.10.2023