ДІЯЛЬНІСТЬ

08 березня 2023 рік

За підтримки керівництва, учні разом з учителями готувалися до Дня учнівського самоврядування. Виконувач обов’язків директора школи Луцик Денис та заступники Олефір Яніна і Донченко Анна на високому рівні організовували та контролювали освітній процес, надавали допомогу і всіляко підтримували «молодих педагогів».

Активно співпрацювали як з дублерами, так і з учнями старшокласники - представники психологічної служби Чечель Діана та Гармаш Яна. Під час перерви можна було не лише обговорити проблемні питання, а й почаювати. Втомлені, але щасливі учні з приємністю згадували кожен момент цього насиченого дня!

23 березня 2021 рік

У п’ятницю у школі пройшов День учнівського самоврядування. Цей день для школярів завжди особливий, адже вони беруть на себе відповідальність за все, що відбувається у школі.

Голова учкому Бакай Роман виконував обов’язки директора школи. У його підпорядкуванні були заступники: Донченко Анна та Мішков Влас. Перед уроками вони провели з учнями настановчу нараду. Побажав усім успіху директор школи Пузєєв О.О.

Соціальний педагог Терещенко Олеся та психолог Гармаш Яна представляли психологічну службу. Карлик Олександра виконувала обов’язки педагога-організатора. А ще були дублери класних керівників. Вони зранку обдзвонювали батьків відсутніх учнів, щоб вияснити причину їхньої відсутності. Мала своїх активних помічників і бібліотекар школи.

Особливо хвилювалися учні, що заміняли учителів. На перерві їх  можна було побачити у методичному кабінеті, схиленими над підручниками і зошитами. Тому, мабуть, їхні уроки пройшли на позитиві. Під час  перерв у коридорах лунала музика, діти весело проводили час, а найактивніші танцювали у колі однокласників.

Школярі переконалися, що праця вчителя – важка і наполеглива, адже потребує змістовних знань свого предмета, любові та терпіння до дітей, постійного саморозвитку. А день учнівсько- го самоврядування – це хороша школа для кожного школяра, яка приносить незабутні враження та життєвий досвід.

19.03.2021

Ось і підійшов до завершення шкільний турнір з брейн-рингу, який подарував нам справжній  інтелектуальний фейєрверк, щирі емоції та яскраву  палітру почуттів від безмежної радості переможців до важкого відчуття  поразки. Байдужих не було, брейн-ринг зарядив усіх імпульсом бадьорості та позитивної енергії.

Сьогоднішній фінал був за старшими. Одинадцятикласники отримали впевнену перемогу з рахунком 11:4. Віримо, що майбутні перемоги команди 8-А класу у брейн-ринзі ще попереду. Щиро дякуємо їм та всім учасникам гри, вболівальникам, небайдужим учням, учителям за визнання важливості й потрібності таких інтелектуальних змагань у школі. Сподіваємось, далі буде…

18.03.2021

Сьогодні у школі відбулася третя, передостання гра з брейн-рингу за вихід команд до фіналу. Боролися за це команди 8-А та 9 класів. До сьомого питання рахунок був 0:1, але після активної підтримки вболівальників він різко почав зростати. До останнього питання підійшли з нічийним результатом і лише, відгадавши його, восьмикласники гарантували собі місце у фіналі. Отож фіналістами завтрашньої гри стали команди 11 та 8-А класів. Дякуємо команді 9 класу у складі Луцика Дениса, Шкляєва Віталія, Гармаш Яни, Шеєнка Андрія, Донченко Анни, Терещенко Олесі за цікаві відповіді на непрості питання. Сподіваємося, здобутий у грі досвід не стане для них марним.

17.03.2021

Сьогодні другий день шкільного турніру з брейн-рингу. У цю гру вперше грали учні 8-А та 8-Б класів. Як і в попередній грі, сили були рівними. Більшість запитань учні відгадували на перших секундах відведеного часу. Та все ж з рахунком 8:6 перемогу здобула команда 8-А класу у складі Пасенка Владислава, Сидорця Максима, Харченко Мирослави, Карлик Олександри, Олефір Яніни та Опанасенко Анастасії. Завтра їх чекає відповідальна гра з дев’ятикласниками за вихід до фіналу. Велике спасибі за чудову гру учням 8-Б класу: Рєзніку Данилу, Шеєнку Максиму, Кабанцю Вадиму, Шарапі Миколі, Строканю Артему, Бездітному Денису, які дуже-дуже хотіли виграти і навіть просили задати їм додаткове запитання.

16.03.2021
Сьогодні з ініціативи учнівського комітету у школі розпочалася інтелектуально-пізнавальна гра «Брейн-ринг». Першими свої сили випробували старшокласники: учні 10 та 11 класів. Гра йшла на рівних. Перед останнім п’ятнадцятим питанням рахунок був 6:6. З мінімальною перевагою у грі перемогли учні 11 класу, які будуть тепер грати у фіналі. Дякуємо обом командам за цікаву гру і волю до перемоги!