Звучи, рідна мово!

Мово, українська, мово моя мила!

Ти уся із співу, весняних дібров.
Ясна – як усмішка, чиста – як сльозинка.
Ти моє найбільше щастя і любов.
Я до тебе мово, так горнуся щиро
У слова вслухаюсь різні і прості.
Мово моя, мово – найдивніше диво
Ти моя молитва в радості й журбі
.
"9 листопада День писемності та мови". Діти показали непогані знання української мови, цікаво відпочили, та дізналися багато нового.
Користувачі бібліотеки мали змогу переглянути книжкову виставку «Там, де звучить рідна мова живе український народ» та ознайомитись з інформаційним оглядом «Найдзвінкіше слово рідне, наймиліша мова».
Шлях розвитку нашої рідної мови був нелегким, але український народ зміг її зберегти, вона живе, ми відчуваємо її красу та мелодійність. Сьогодні потрібні не просто красиві слова та обіцянки, а наполеглива праця у розвитку української мови. Нам, як ніколи, треба берегти свою рідну мову, робити все, щоб вона і надалі розвивалася та утверджувалася, щоб зростав престиж української мови.