A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Золотоніська загальноосвітня школа І-ІII ступенів №6 Золотоніської міської ради Черкаської області

Учасники 2021-2022 навчального року

Невід’ємною складовою роботи з обдарованою молоддю є пошук та підтримка талановитих дітей. Участь у науковому товаристві Малої академії наук України є тим стартовим майданчиком, який дає школярам перший досвід наукової діяльності, пошуку креативних рішень і презентації власних досягнень.

Саме Мала академія наук об’єднує таких розумних і талановитих юнаків та дівчат! Головним показником досягнень юних дослідників є щорічний Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів.

Упродовж грудня 2021 року було проведено І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт, у якому взяли участь 3 юних дослідники Золотоніської ЗОШ №6. Усі вони здобули перемогу та стали учасниками ІІ (обласного) етапу конкурсу-захисту.

ІІ етап конкурсу-захисту на теренах області проходив у ці вихідні 19 та 20 лютого у 3 тури: заочне оцінювання науково-дослідницьких  робіт; постерний захист науково-дослідницьких  робіт;  наукова конференція.

Учні з усіх куточків нашої області захищали свої доробки і доводили поважним членам журі наукову доцільність одержаних результатів, вели наукові баталії. Варто відзначити належний рівень захисту науково-дослідницьких робіт: високу культуру мовлення конкурсантів, чіткість і грамотність викладення матеріалу, уміння вести дискусію, дотримання регламенту. Захист науково-дослідницьких робіт супроводжувався презентаційними матеріалами.

І місце у секції «Історичне краєзнавство» наукове відділення «Історія»  у ІІ  (обласному) етапі конкурсу виборов учень 10 класу Луцик Денис Володимирович (наукові керівники – Єршова Юлія Василівна, Третякова Людмила Вікторівна), представивши на розгляд журі роботу «Віртуальна екскурсія як інноваційна форма популяризації історико-культурної спадщини Черкащини».

ІІ місце у секції «Географія та ландшафтознавство» наукове відділення «Науки про Землю» виборола учениця 9-А класу Харченко Мирослава Олегівна (наукові керівники – Фурдига Наталія Анатоліївна, Радченко Ірина Леонідівна), представивши на розгляд журі роботу «Глобальні проблеми людства . Вплив пандемії COVID-19 на демографічну ситуацію в місті Золотоноша Черкаської області».

ІІІ місце у секції «Хімія» наукове відділення «Хімія та біологія» виборола учениця 9-А класу Олефір Яніна Олександрівна (науковий керівник –  Черненко Діана Олесівна), представивши на розгляд журі роботу «Визначення кислотності меду».

Щиро вітаємо переможців та її наукових керівників з перемогою!

Зичимо Луцику Денису гідно представити місто та область на заключному етапі конкурсу в м.Києві. Бажаємо віри у власні сили, наукових успіхів і наснаги, максимального розвитку своїх творчих здібностей.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було підтверджено

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень