«Ми чуємо тебе , Кобзарю, крізь століття»

Кожен великий народ має свої знакові постаті. Березневі дні ми завжди присвячуємо Тарасові Григоровичу Шевченку, нашому поету, письменнику, живописцю. 206 років проминуло з того часу, коли українська земля подарувала світу великого поета Тараса Григоровича Шевченка. Це ім'я знайоме і близьким багатьом людям в різних куточках світу.
«Ми чуємо тебе , Кобзарю, крізь століття» – під таким гаслом проходили конкурс -вікорина присвячений Т.Г.Шевченку для учнів 4А класу.
Також була проведена інтелектуальна гра "Знавці творчості Шевченка", в якій взяли участь дві команди : "Кобзарики" та " Шевченкознавці".
Бібліотекар з учнями Гирко Богданою та Катановим Радіоном познайомили учнів з життєвим та творчим шляхом поета та художника.