План проведення Всеукраїнського місячника  шкільної бібліотеки ЗОШ №6

1.10 – Відкриття Всеукраїнського місяця шкільної бібліотеки.

Виставка книжок «Книги подаровані випускниками школи»

3.10 – Свято «Зустріч з королевою книг »для учнів

2Б класу

8.10 – Оголошення акції «Зростай із книжкою малюк»

(подарунок книжок учнями школи)

9.10 – Читацький марафон «Читаємо без зупинки» 4Б кл

11.10 – Бесіда з учнями «Діти, книга, бібліотека» для учнів 2А класу.

15.10 – Екскурсія першокласників до бібліотеки.

21.10 – Творчий конкурс малюнків «Казкові герої».

Початкові класи.

З 14.10 по 28 .10 Рейд – перевірка  ПІДРУЧНИКІВ

23.10 – День бібліотворчості  «Читаємо, малюємо , граємо»

25.10 – Інтерактивний кардмейкінг. Виготовлення книжкової закладинки , присвячених Всеукраїнському місяцю бібліотек.

30.10 – Підведення підсумків проведення Всеукраїнського місяця шкільних бібліотек.

1 жовтня традиційно розпочався Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек. Цього року він проходитиме під гаслом "Бібліотека Нової української школи - простір для освітніх можливостей кожного учня". І відкрився місячник  з книжкової виставки "Книги подаровані випускниками школи"

Проведено свято "Зустріч з королевою книг" з учнями 2Б класу. Мета заходу : викликати в учнів почуття поваги і любові до книги; прищеплювати знання та вміння бережливого поводження з нею; розвивати спостережливість, увагу, пам'ять ; виховувати згуртованість , вміння поважати книгу.

Оголошення акції "Зростай із книгою малюк"

Як завжди, наші читачи з готовністю відкликнулися на пропозицію шкільної бібліотеки поділитися  улюбленою книгою та порадували нас своїми уподобаннями.

Дякуємо учням: Бех Анні учениці 6А класу, Саган Вероніка 3А клас, Абалян Іветта 3Б клас, Филь Діана 4 А клас, Чечель Діані та Розпутному Богдану учням 7Б класу, Шевченко Валерії ,Гринь Катерині,Городничій Лілії учням 9 класу.

Книжковий світ - то особливий світ.
Він, як магніт, притягує до себе.
Коли читати вмієш з юних літ,
Для тебе книга - це безкрає небо.

Пройшов захід "Діти, книга, бібліотека" - присв'ячений Всеукраїнському місячнику шкільних бібліотек. Учасниками заходу стали учні 2 -А класу, які уважно слухали Королеву книг, її загадки та вікторину "Загадки казкових героїв" . На святі школярі розказували вірші, прислів'я та приказки,правила поводження з книгою.

Основна мета заходу: навчити школярів берегти і любити книгу.

Екскурсія до шкільної бібліотеки учнів 1А класу.

ХРАМ КНИГИ

РАНОК ДЛЯ НАШИХ  НАЙМЕНШИХ  УЧНІВ ВИДАВСЯ ЦІКАВИМ ДО ШКІЛЬНОЇ БІБЛІОТЕКИ ШКОЛИ №6   ЗАВІТАЛИ УЧНІ 1 А КЛАСУ (ВЧИТЕЛЬ  КАРАСЕНКО ЮЛІЯ ВОЛОДИМИРІВНА) НА ПІЗНАВАЛЬНО-ОГЛЯДОВУ ЕКСКУРСІЮ.

ЗАВІДУВАЧ БІБЛІОТЕКИ  ОЗНАЙОМИЛА  УЧНІВ  З БІБЛІОТЕКОЮ – ХРАМОМ КНИГИ, ЯКИЙ ЗБЕРІГАЄ ВСІ НАЙВИДАТНІШІ ВІДКРИТТЯ ТИСЯЧОЛІТЬ. ДІТИ ІЗ ЗАХОПЛЕННЯМ РОЗГЛЯДАЛИ ЦІКАВІ КНИЖЕЧКИ ТА ЗДІЙСНИЛИ ЗАХОПЛЮЮЧУ МАНДРІВКУ У ЦАРСТВІ КНИГ.

ТАКОЖ ДІТИ ОЗНАЙОМИЛИСЬ З ПРАВИЛАМИ КОРИСТУВАННЯ КНИГОЮ І БІБЛІОТЕКОЮ,   ТА З ЦІКАВІСТЮ РОЗГЛЯНУЛИ НОВІ НАДХОДЖЕННЯ КНИГ.

ЦІКАВИМ ДОПОВНЕННЯМ ДО ЕКСКУРСІЇ СТАЛИ ЗАХОПЛЮЮЧІ РІЗНОМАНІТНІ  КОНКУРСИ: ЗАГАДКИ ПРО КНИГИ.ВІРШІ, ПРИКАЗКИ.   ВЕСЕЛО ТА РАДІСНО БУЛО В ЦЕЙ ДЕНЬ У БІБЛІОТЕЦІ. ДІТИ, ЯКІ ПОБУВАЛИ НА ПІЗНАВАЛЬНО – ОГЛЯДОВІЙ ЕКСКУРСІЇ, МАЛИ ЗМОГУ СТАТИ КОРИСТУВАЧАМИ БІБЛІОТЕКИ. ВСІМ ДУЖЕ СПОДОБАЛАСЬ ЦІКАВА ТА ПІЗНАВАЛЬНА ЕКСКУРСІЯ, ПРО ЩО СВІДЧИЛИ СЛОВА ВДЯЧНОСТІ ВІД МАЛЕНЬКИХ КОРИСТУВАЧІВ.

Творчий конкурс малюнків "Казкові герої"

мета конкурсу
- сприяти розвитку в дітей молодшого та середнього  шкільного віку розуміння про казку та її казкових героїв  виявити  і підтримати талановитих дітей та розвиток їх творчого потенціалу.

ДЕНЬ БІБЛІОТВОРЧОСТІ "ЧИТАЄМО, МАЛЮЄМО, ГРАЄМО"

У нашій шкільній бібліотеці проходив «День бібліотворчості: читаємо, малюємо, граємо!». Протягом дня учні брали участь у літературній вікторині, виготовляли закладки, малювали малюнки, ділилися враженнями про улюблені книжки, найактивніші учасники заходів отримали подарунки із журналів «ВІНКС»,  та солодкі призи .

Квіти, музика, пісні про бібліотеку, читання, книгу – все це створювало святкову атмосферу, гарний настрій усім відвідувачам, які охоче йшли у шкільну бібліотеку.

Усі заходи місячника були корисними змістовними та цікавими. Адже відомо, що школа – це, насамперед, книга, а книга у школі – це шкільна бібліотека.