Робота шкільного гуртка «Юний волонтер»

5 грудня відзначається Міжнародний День волонтера. Волонтерство — добровільна, безкорислива, суспільно важлива діяльність. Волонтери діють за покликом душі, з почуття потреби реалізувати свою громадянську позицію. Саме такі люди формують суспільну свідомість. У нашій школі існують давні традиції волонтерства. Учні, вчителі, батьки беруть участь у акціях милосердя, надають допомогу тим, хто її потребує. Так, до дня Покрови ми передали продукти харчування, дитячі малюнки українським добровольцям.

Велику роботу проводять члени шкільного гуртка «Юний волонтер» (керівник Нестеренко Т.С.). Діти вже не один рік беруть шефство над пам’ятниками Героям Небесної сотні, воїнам-афганцям, організовують у школі акції милосердя, зустрічі з учасниками бойових дій, допомагають дітям з інвалідністю, ветеранам війни та праці. Вони вшановують пам’ять героїв, покладають квіти, ознайомлюються з матеріалами Черкаського музею учасників АТО, Київських музеїв Революції Гідності та Голодомору, співпрацюють з відомими волонтерами міста та області. Серед найактивніших – учні 4-А, 8-Б, 9-А класів. Про волонтерство не забувають і випускники школи. Вони продовжують здійснювати волонтерську діяльність.

Вітаємо волонтерів школи з Міжнародним днем волонтера! Дякуємо усім за небайдужість, милосердя, добро, яке ви даруєте людям!