Юні волонтери школи під керівництвом  Нестеренко Т.С. провели ряд заходів

Юні волонтери школи під керівництвом  Нестеренко Т.С. провели ряд заходів до Дня захисників та захисниць України. Молодші школярі стали учасниками виховного заходу «Наші випускники – воїни АТО». Вони переглянули фотографії, розповіли про колишніх учнів школи, які стали на захист України від російського агресора. Старші учні вирішили здійснити осіннє прибирання біля пам’ятника Героям Небесної сотні.  Вони загребли листя, а потім вшанували пам’ять усіх захисників хвилиною мовчання. Жовто-блакитний кошик квітів діти поклали до підніжжя пам’ятника Героям.