День Волонтера

5 грудня відзначається Всесвітній день волонтера. До цієї дати кожен клас отримав відзнаку за виявлені милосердя, благодійність та добрі справи. Таких добрих справ у школі проводиться чимало: збір продуктів харчування для людей поважного віку, благодійні ярмарки, на кошти яких закупляються подарунки дітям з особливими потребами, виготовлення малюнків та оберегів для захисників, шефство над пам’ятним знаком "Герої Небесної сотні", вшанування пам’яті героїв, зустрічі з учасниками Майдану та воїнами АТО, конкурси, флешмоби, акції милосердя. Найактивніші класні колективи були нагороджені спеціальними волонтерськими листівками.