Учасники 2022-2023 н.р.

Секція "Біологія"

Вітаємо ученицю 10 класу Харченко Мирославу, яка посіла ІІ місце в обласному етапі конкурсу-захисті науково-дослідницьких робіт Малої академії наук, секція "Біологія" За співпраці із науковими керівниками Ситник А.В. та Ситник Г.С., юна дослідниця гідно захистила наукову роботу присвячену впливу стресу на опірність організму підлітка. Пишаємось ученицею нашої громади, і бажаємо подальших успіхів у досягненні наукових вершин.

12:13 22.02.2023

Секція "Зарубіжна література"

Вітаємо ученицю 10 класу Олефір Яніну (науковий керівник Кушніренко Т.Г.), яка посіла ІІІ місце в обласному етапі конкурсу-захисті науково-дослідницьких робіт МАН, секція "Зарубіжна література". Юна дослідниця гідно презентувала наукову роботу на тему "Батьківщина у романі Лілі Хайд "Омріяний край". Вітаємо та бажаємо не зупинятись на досягнутому!

12:11 22.02.2023

Відділення "Інформаційні технології"

Вітаємо учня 9 класу Побиванця Максима, який посів ІІ місце в обласному етапі конкурсу-захисті науково-дослідницьких робіт Малої академії наук, відділення "Інформаційні технології".

12:10 22.02.2023

Відділення "Наук про Землю "

Вітаємо ученицю 10 класу Харченко Мирославу, яка посіла ІІ місце в обласному етапі конкурсу-захисті науково-дослідницьких робіт Малої академії наук, відділення "Наук про Землю ".

12:08 22.02.2023

Відділення "Мовознавство"

Вітаємо учня 10 класу Сидорця Максима, який посів ІlІ місце в обласному етапі конкурсу-захисті науково-дослідницьких робіт Малої академії наук, відділення "Мовознавство", секція "Англійська мова".

12:05 22.02.2023