Філоненко Наталія Миколаївна
завідувач бібліотекою

Освіта: середня спеціальна бібліотечна (Канівське училище культури)
Кваліфікаційна категорія: середня;
Спеціальність за дипломом: бібліотекар;
Загальний бібліотечний стаж: 19 років;
Стаж роботи в ЗОШ №6: з 1 лютого 2005 року;
Рік останньої курсової перепідготовки: 2020 рік, ДН№ 001294 від28 .09.2020р.;
Електронна пошта: filonenko197811@gmail.com

Науково – методична проблема:
«Роль книги у формуванні особистості учня»

Нагороди і відзнаки
2015рік.  Сертифікат учасника у тренінзі «Я - медіаграмотний» За Програмою медіаграмотності для громадян.
2017 рік . Сертифікат у інтернет – семінарі «Роль шкільної бібліотеки у національно – патріотичному вихованні дітей та молоді».

2020 рік. Диплом за методичний посібник "Використання інноваційних форм і методів у роботі шкільної бібліотеки у популяризації національної духовної та героїчної спадщини українського народу".

Конкурси
2008 рік – акція «Живи , книго».
2011 рік – «Шкільний бібліотекар року ».
Кожного року -  Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек.

Практичні семінари
2018 рік – міський семінар бібліотекарів на тему: «Формування життєвих компетентностей засобами художнього слова».

В нашій бібліотеці можна:
  • взяти цікаву книгу;
  • розповісти про книгу, яка сподобалась;
  • взяти участь у конкурсах та заходах, які проводяться в бібліотеці;
  • підготувати виступ, повідомлення або презентацію;
  • знайти в мережі Інтернет потрібну для навчання інформацію;
  • почитати журнали та енциклопедії;
  • просто зробити уроки.

Шкільній бібліотеці належить особливе місце в бібліотечному просторі. Насамперед вона, звичайно, навчальна, оскільки повинна забезпечувати інформаційною літературою процес навчання. У той же час вона виконує функції спеціальної (педагогічної) бібліотеки, обслуговуючи педагогічний колектив школи та дитячої, надаючи учням позапрограмові матеріали, підтримуючи позакласну і позашкільну роботу. Сучасна шкільна бібліотека є невід'ємною ланкою навчально-виховного процесу, а робота бібліотекаря стає складнішою і водночас – більш творчою.

Працюючи у шкільній бібліотеці, я поставила собі за мету зробити все можливе, щоб мої читачі дружили з книгою – постійним джерелом знань, надбаним людством протягом багатьох віків. Спілкування з книгою допомагає оволодіти певною сумою знань, засвоїти досвід попередніх поколінь, долучає її до культурних надбань та цінностей українського народу, його звичаїв і традицій. Книга – головний засіб навчання.

Шкільна бібліотека – саме те місце, де зароджуються і горять найбільш яскраві думки і почуття, вона центр духовної культури, де закладається духовне здоров'я нації. Впевнена, що бібліотека має бути центром духовного ставлення особистості, духовної культури учнів, надбань вітчизняної і світової культури.

Чекаю на вас у шкільній бібліотеці!