Матеріально-технічне забезпечення

Приміщення Золотоніської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 побудоване в 1974 році. Складається з двох блоків: учбового і загального. Учбовий блок – 3-поверховий з технічним підпіллям, загальний – 2-поверховий. Стан будівлі та приміщень школи в основному відповідає встановленим санітарно-гігієнічним нормам, усі комунікації знаходять в робочому стані. Потребує капітального ремонту покрівля, вимощення та спортивний зал школи. Матеріально-технічна база систематично оновлюється задля забезпечення оптимальних умов освітнього середовища.

У закладі освіти діє 1 спортивна зала і 1 міні-спортзал, 6 спортивних майданчиків із спортивними тренажерами для занять на свіжому повітрі, майстерні, учительська, методичний кабінет, кімната психологічного розвантаження, кабінет медичної сестри, їдальня-актова зала облаштована мультимедійним проектом, шаховий клуб, бібліотека, ресурсна кімната, кабінет хореографії, музей Бойової слави, кімната-музей українського народознавства,  кімната-музей Михайла Олександра Максимовича, музей педагогічної слави.
          Комп’ютерні класи, учительська, бібліотека забезпечені комп’ютерами та підключені до мережі INTERNET. Всі учні мають вільний доступ до шкільного wifi.

Фасад

Сходи