A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Золотоніська загальноосвітня школа І-ІII ступенів №6 Золотоніської міської ради Черкаської області

2023-2024 навчальний рік

Звіт директора школи

про діяльність за 2023/2024 навчальний рік

 

Фото без опису

Наталія ФУРДИГА,
т.в.о. директора школи;

вчитель географії та фінансової грамотності;
вища кваліфікаційна категорія;
педагогічне звання "Вчитель-методист".

У своїй діяльності протягом звітного періоду я, як виконуюча обов’язки директора школи, керувалася посадовими обов’язками, основними нормативно-правовими документами, які регламентують роботу навчального закладу: Конституцією України, Законами України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», «Про основні засади мовної політики в Україні», Статутом закладу  та чинними нормативно-правовими документами у галузі освіти.

    Організація освітнього процесу в закладі освіти у 2023-2024 навчальному році здійснювалась в умовах воєнного стану відповідно до чинних нормативних документів задля забезпечення права учнівства до продовження здобуття освіти. Одним з найважливіших завдань і найбільшою цінністю навчального закладу в цей надзвичайно складний для нашої країни і системи освіти зокрема, є життя, безпека та здоров’я всіх учасників освітнього процесу. Також важливим завданням була організація ефективного освітнього процесу за очною, дистанційною та змішаною формою навчання з врахуванням особливостей та безпекових факторів періоду воєнного стану.

Основною проблемою було недостатня потужність укриттів, через те учні навчалися у дві зміни та запроваджувалося дистанційне навчання.

У 2023-2024 навчальному році  методична робота була підпорядкована нормативно-правовій базі й спрямована на реалізацію основних законів  України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», Державного стандарту початкової, базової і повної загальної середньої освіти. Методична робота у 2023-2024 навчальному році була спрямована на вдосконалення роботи з педагогічними кадрами, підвищення рівня методичної роботи, підвищення фахового рівня вчителів школи, їх готовності до інноваційної діяльності, з метою створення необхідних умов для всебічного розвитку здобувачів освіти, збереження і зміцнення їх здоров’я та соціальної адаптації, формування в них цілісної системи соціальних та загальних компетентностей на основі особистісного підходу до потреб і можливостей учнів. 

27-29 березня у Києві відбулася П'ятнадцята міжнародна виставка "Сучасні заклади освіти '. Її учасниками стали 485 педагогів та колективів з різних куточків України, Польщі, Литви, Румунії, Угорщини, Естонії.

 Педагогічний колектив нашої школи поділився досвідом роботи в номінації "Безпечний освітній простір як чинник забезпечення якості освіти".

  За результатами виставки отримали високу нагороду- ЗОЛОТУ медаль та диплом переможця.

Щороку  наші педагогічні працівники покращують якість цифрових ресурсів, а в цьому навчальному році збільшився і їх кількісний показник. 73% електронних освітніх ресурсів,  представлених на Конкурс,  виконані на високому методичному та технічному рівні, відповідають сучасним  вимогам та відмічені обласним наказом, а їх автори нагороджені дипломами, грамотами та сертифікатами.

Цифрові розробки  можуть бути використані педагогами для організації дистанційного навчання,  при підготовці до занять, як мультимедійний супровід до уроків  та позакласних заходів,  для закріплення та перевірки знань та умінь учнів,  допоможуть педагогічним працівникам ефективніше  та цікавіше організувати освітній процес.

Волонтерство в школі – важливий елемент виховання. «Волонтерство» у школі грає ключову роль у вихованні молодого покоління, сприяючи розвитку гуманності, відповідальності, співчуття та громадської свідомості. Воно не  тільки дозволяє учням допомагати тим, хто цього потребує, а й розвиває їх лідерські організаційні навички, формує активну життєву позицію.

Протягом кількох тижнів учні 8-10 класів нашої школи допомагали виготовляти захисне спорядження для українських захисників. Діти з величезною відповідальністю під керівництвом досвідчених майстринь виготовляли славнозвісні «хухи», на який зараз великий попит на передовій.

Волонтер Юлія Денисенко вручила колективу школи Подяку за небайдужість, активну громадянську позицію, патріотизм. Разом до Перемоги!

Важливим аспектом є інклюзивна освіта. Це система навчання, яка забезпечує рівний доступ до освіти всім дітям, незалежно від їх фізичних, психічних, інтелектуальних чи інших особливостей розвитку. Вона обґрунтовується на принципах поваги до прав кожної дитини, забезпечення її гідності та участі у житті шкільної спільноти. У школі організовано інклюзивне навчання в  5 інклюзивних класах, функціонує ресурсна кімнат , співапрацюємо з інклюзивно-ресурсним центром.

 1. Загальна інформація про школу

Назва закладу: Золотоніська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Золотоніської міської ради Черкаської області

Тип закладу: загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів 

Кількість учнів: 446

Кількість класів: 20 

Кількість педагогічних працівників: 43 

Місія школи: забезпечення якісної освіти, виховання всебічно розвиненої особистості, підготовка учнів до активного громадянського життя.

2. Організація навчально-виховного процесу

Досягнення учнів у навчанні:

Успішність за рік: 97%

Відвідування: 98%

Кількість учнів, які отримали похвальні листи: 11 учнів.

Успішне складання ЗНО: 99% учнів

Інноваційні підходи:

  • Використання технологій дистанційного навчання;
  • Запровадження інтегрованих уроків у початковій школі;
  • проєктна технологія;
  •  технологія розвитку критичного мислення;
  •  технології й методики особисто зорієнтованого, компетентнісного та інтегрованого навчання, виховання і розвитку учнів;
  • розвиток компетентностей та соціальних і життєвих навичок.

 Співпраця з батьками та громадськістю:

  • Протягом навчального року систематично проводилися  батьківські збори, конференції, круглі столи, збори голів батьківських комітетів.
  • Участь у шкільних ініціативах, ярмарках, акціях.

 3. Виховна робота

  1. Громадянське та патріотичне виховання
  2. Моральне та етичне виховання
  3. Культурно-естетичне виховання
  4. Фізичне та здоров’язбережувальне виховання
  5. Екологічне виховання
  6. Профілактика негативних явищ:
  7. Розвиток учнівського самоврядування

Форми виховної роботи:

  • Тематичні класні години.
  • Бесіди, лекції, тренінги.
  • Конкурси, вікторини, творчі виставки.
  • Святкові заходи (День учителя, Новий рік тощо).
  • Спортивні та культурно-масові заходи.
  • Екскурсії, походи, участь у фестивалях.

Результати виховної роботи:

  1. Розвиток відповідальних, самостійних, ініціативних особистостей.
  2. Створення в школі безпечного та доброзичливого середовища.
  3. Підвищення рівня залученості учнів до громадського та культурного життя.
  4. Формування позитивного мікроклімату в учнівських колективах.

 

 4. Кадрове забезпечення

- Загальна кількість педагогів: 43

- Атестувалися: 11 осіб.

 

 5. Матеріально-технічне забезпечення:

- Виконано поточні ремонти у 20 класах, спортивній залі.

- Закуплено нове обладнання: комп’ютери (1 шт.), інтерактивні дошки ( 2 шт.), лабораторне приладдя.

6. Подяка

      Дякую педагогічному колективу, батькам та учням за активну участь у житті школи. Особливі слова вдячності  Золотоніській міській раді, депутатському корпусу, Золотоніському відділу освіти, партнерам і спонсорам за підтримку в реалізації важливих ініціатив.

      Дякую усім за плідну роботу у 2023-2024 н.р. 

Бажаю усім вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, творчих здобутків і найголовніше – миру! 

     Ми обов’язково вистоїмо, ПЕРЕМОЖЕМО!

 

 

 

 

Дата: від до Скинути

Навчальна діяльність

Навчально-виховна діяльність у школі Навчально-виховна діяльність у школі є основою освітнього процесу, спрямованого на гармонійний розвиток учнів, формування їхніх моральних, інтелектуальних, фізичних та творчих здібностей. Вона охоплює всі аспекти навчання та виховання, що допомагають підготувати дітей до сучасних життєвих викликів.

12:56 07.06.2024

Виховна робота

Виховна робота у школі – це система заходів та діяльності, спрямована на формування у дітей моральних, духовних, культурних, соціальних та громадянських цінностей. Виховна робота є важливою складовою навчально-виховного процесу, оскільки вона допомагає учням розвивати особисті якості, критичне мислення, соціальну відповідальність і готовність до активного громадянського життя.

11:40 07.06.2024

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було підтверджено

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень